Mgr. Soňa Mlynarčíková

Mgr. Soňa Mlynarčíková

manager

+421 911 471 003

mlynarcikova@hotmail.com

Circle Image

Môj príbeh

Už dávnejšie som sa prestala spoliehať na klasickú medicínu a lieky, pretože mne a mojej rodine nepomáhali tak, ako by sme si želali.

Preto som sa začala zaujímať o alternatívny spôsob výživy a liečenia založený na prírodných produktoch.

V čase, keď som chcela vyčistiť svoje telo, som sa stretla so svojími budúcimi sponzormi. Poradili mi, aby som vyskúšala detox program Clean9 spoločnosti FLP.

Vyskúšala som Clean9 a po skvelých pocitoch po absolvovaní 9 dňového detox programu, kedy som sa cítila ako nabitá energiou, ľahšia o pár kíl a tenšia o pár centimetrov a vnútorne harmonizovaná,  som začala pravidelne užívať Aloe vera gél a skúšať ďalšie produkty.

Keď aj manželovi pomohla zubná pasta s jeho dlhoročnými problémami s krvácajúcimi ďasnami, začala som produktom veriť a dala som si vysvetliť ako viem pomáhať sebe a ostatným spoluprácou  s firmou FLP.

Môj príbeh a moje osobné skúsenosti s produktami prilákali ku mne viacerých užívateľov a aj spolupracovníkov a vďaka svojej každodennej usilovnej práci a  pomoci mojich spolupracovníkov som za 4 mesiace (v decembri 2016) dosiahla manažérsku pozíciu. Všetkým, ktorí mi pomohli k dosiahnutiu manažérskej pozície sa aj týmto chcem veľmi poďakovať, veľmi si cením podporu a spoluprácu všetkých členov nášho  tímu.

Aj ja osobne som teda príkladom toho, že každý z nás dokáže zmeniť svoj život v krátkom čase a bez potreby vysokého vstupného kapitálu a to napriek tomu, že ma od spolupráce odrádzali argumenty typu, že trh je nasýtený, že nemám šancu, že je to podvod, že ...

Vždy som túžila pomáhať ľuďom a mať možnosť byť finančne nezávislá a spolupráca s FLP mi to všetko umožňuje. Stretla som úžasných ľudí, ktorí ma svojim ľudským prístupom, empatiou presvedčili, že stačí len chcieť zmenu a ochotu na zmene pracovať, že to nie je podvod a že to má skvelú budúcnosť a ja som im uverila.

Nepredávam výrobky FLP, poskytujem svoj príbeh a učím ľudí, ako je možné si zlepšiť život, starať sa o svoje zdravie, pomáham splniť túžby iných a pomáham im naučiť sa starať o svoje vlastne zdravie. A teší ma, že sa mi to darí, že čoraz viac ľudí si uvedomuje, že starať sa o svoje zdravie je veľmi dôležité a že vymeniť chémiu za prírodné produkty je skvelá cesta ako to dosiahnuť.

Moja najbližšia spolupracovníčka sa vďaka príležitosti od Foreveru zmenila o 100%, keď predtým už nevedela ako a čo ďalej, vďaka spolupráci s Foreverom sa stala vitálnou, sebavedomou ženou, ktorá už vie čo chce a ide si za svojim cieľom a  za naplnením svojich snov.

Zistila som, že pocit pomôcť iným a zároveň aj sebe, je úžasný. 

 Soňa Mlynarčíková

ČO BY STE ROBILI, KEBY STE MALI VIAC VOĽNÉHO ČASU?
POĎME SA O TOM SPOLU POROZPRÁVAŤ.